Showbiz

“Love you zemrush”/ Kristi deklaroi se ishin ndarë, e dashura nxjerr mesazhet një ditë para hyrjes në “BBVIP“

Shkruar nga Liberale

Krist Aliaj, një nga banorët më të diskutuar të shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Pas hyrjes së Keisi Medinit, ai ia ka shprehur hapur pëlqimin dhe duket se tashmë dyshja ka nisur të afrohet gjithnjë e më shumë. Vëmendje ka marrë dhe partnerja e Kristit jashtë shtëpisë.

Në spektaklin e mbrëmjes së të martës, Kristi ka sqaruar publikun për këtë ngjarje që bëri bujë në rrjete sociale, duke thënë se është ndarë nga partnerja përpara se të hynte në shtëpi.

Megjithatë kjo deklaratë nuk kaloi pa u vënë re nga e dashura e tij që e priste jashtë, Zaza, e cila ka bërë publike mesazhet e fundit me të.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH