Aktualitet

Lojërat e fatit/ Policia aksion blic në lokalet e Vlorës

Shkruar nga Liberale
Lojërat e fatit/ Policia aksion blic në lokalet e Vlorës

Policia e Vlorës është duke kryer një aksion për evidentimin dhe sekuestrimin e lojrave të fatit që janë në lokale të ndryshme.

Deri më tani, raportohet se janë bllokuar disa lokale që kanë mbajtur materiale që kryenin veprimtarinë si dhe materialet.

Lojërat e fatit janë të jashtëligjshme në vendin tonë, por duket se për shumë bizneseve nuk është e vështirë ta vazhdojnë këtë aktivitet në ambientet e tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH