Showbiz

Lë Tunën dhe zhvendoset në SHBA? Flet më në fund Patrisi

Shkruar nga Liberale

Është bërë një kohë e gjatë që Patris Berisha ndodhet në Amerikë, larg familjes.

Ai ka shkuar atje për të ushtruar profesionin si instrumentist dhe meqë ka qëndruar më shumë se tjera herë kanë lindur aludimet se Patrisi mund të jetë zhvendosur përgjithmonë.

Ai ka bërë vazhdimisht postime gjatë qëndrimit të tij në Amerikë dhe vetëm së fundmi ka zbuluar se aludimet nuk janë të vërteta.

Përmes një fotoje të publikuar në Instastory, Patrisi ka treguar se së shpejti do të rikthehet.

Ai ka postuar një foto të vogëlushit të tij Tianit dhe shkruan se i kanë mbetur dhe 10 ditë. Përmes fotos së të birit, Patrisi ka treguar se ndjen mall për të dhe mezi pret që t’i bashkohet familjes që e ka larg prej disa kohësh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH