1

Kupa e Shqipërisë/ Vllaznia-Skënderbeu do të luhet me tifozë

               Publikuar në : 13:09 - 31/05/21 liberale

Vllaznia dhe Skënderbeu do të luajnë sot finalen e Kupës së Shqipërisë në orën 19:00 në Arenën Kombëtare.

Mësohet se Ministria e Shëndetësisë, me anë të një leje të posaçme, do të lejojë praninë e 1 mijë tifozëve në stadium.

Komiteti Teknik i Ekspertëve, pak ditë më parë, njoftoi se duke filluar nga data 1 korrik do të lejohet prania e tifozëve 30 përqind e kapaciteteve të stadiumeve.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back