Aktualitet

Kryebashkiakja e Patosit rezulton pozitive me COVID-19

Shkruar nga Liberale
Kryebashkiakja e Patosit rezulton pozitive me COVID-19

Kryebashkiakja e Patosit, Rajmonda Balili mesohet se ka dalë pozitive pas marrjes së tamponit.

Kryebashkiakja Balilaj është infektuar nga Covid-19 dhe është karantinuar në banesën e saj.

Mësohet se gjendja e saj shëndetësore është e mirë dhe nuk ka pasur komplikacione./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH