Showbiz

Konfirmohet marrëdhënia midis Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Shkruar nga Liberale
Konfirmohet marrëdhënia midis Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë përsëri bashkë dhe kjo gjë tashmë është e verifikuar, raporton Us Weekly.

“Në këtë rikthim ata duken të dy shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe janë të emocionuar për të ardhmen e marrëdhënies së tyre,”- i tha një burim medias.

Dashuria e tyre në fillim të viteve 2000, ishte lajmi kryesor i revistave rozë botërore.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH