Showbiz

Kim Kardashian nuk duket si qenie njerëzore në albumin e fundit

Shkruar nga Liberale
Kim Kardashian nuk duket si qenie njerëzore në albumin e fundit

Kim Kardashian ka publikuar fotoalbumin e saj për të promovuar produktet e reja të SKIMS dhe padyshim ajo duket në superformë. 42-vjeçarja shfaqet me rroba banje të zeza, në dukje shumë të thjeshta, por që i kanë shtuar hijeshinë ky fotosesion.

Trupi i saj i lyer me vaj, e rrethuar nga modelë meshkuj, e bën Kim Kardashian të duket mjaft provokuese.

Ky foto album nuk ka nevojë për shumë fjalë, prandaj po ju lëmë që të shikoni këtë fotogaleri dhe “magjinë” e një marketingu perfekt.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH