Showbiz

Keisi Medini në një lidhje të re?

Shkruar nga Liberale
Keisi Medini në një lidhje të re?

Pas Dafina Zeqirit është radha e Dj Geek për t’u përfolur për një lidhje të re.

Ndonëse jo me siguri, janë përhapur lajme se ish-i i Dafinës është duke u njohur me Keisi Medinin.

Keisi dhe Geek lanë frekuentuar mbrëmë në një diskotekë në Prishtinë ku dukeshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Faktin për një lidhje të mundshme e forcon me shumë edhe ndjekja e njëri-tjetrit në rrjetin social Instagram.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH