Aktualitet

Kamioni shpërthen në flakë, bllokohet rruga Tepelenë-Gjirokastër

Shkruar nga Liberale
Kamioni shpërthen në flakë, bllokohet rruga

Një kamion është përmbysur në aksin Tepelenë -Gjirokastër dhe ka shpërthyer në flakë, duke bllokuar qarkullimin e mjeteve në këtë aks.

Deri tani nuk dihen shkaqet e nisjes së flakëve, apo nëse ka të lënduar.

Forca të shumta zjarrfikëse dhe forcat e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH