Showbiz

“Ka filluar alkoolin”/ Lorenci flet për ndarjen e Olsi Bylykut dhe Eglit: Unë i kam prezantuar, por…

Shkruar nga Liberale
“Ka filluar alkoolin”/ Lorenci flet për ndarjen e Olsi Bylykut

Lorenc Hasrama ka treguar ditën e sotme detaje nga ndarja e dyshes Olsi Bylyku dhe Egli.

“Unë me Eglin kemi qenë shok që në gjimnaz. I kam prezantuar unë. Me Olsin njihemi që në fëmijëri. Raportet me ta janë shumë ok. Njerëzit e dinë vetë se çfarë i bënë të lumtur dhe unë u uroj vetëm të mira.

Unë edhe Olsi kemi super miqësi, jo më larg se mbrëmë kemi ndenjur në studio deri vonë. Olsi ka filluar të pij pak alkool, unë e mësova në fillim por tani ai po ma jep mua.”- tha Lorenci.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH