Aktualitet

Ikin dritat, bllokohet procesi i numërimit të votave për Këshillin Bashkiak në Pogradec

Shkruar nga Liberale
Ikin dritat, bllokohet procesi i numërimit të votave për

Teksa vijon proces për numërimin e votave për Këshillin Bashkiak në Pogradec, në këtë KZAZ 69 kanë ikur dritat.

Mësohet se ikja e dritave ka bërë që të pezullohet procesi.

Deri më tani PS ka marrë 17 mandate në këtë bashki, Bashkë Fitojmë 5, 3 PAA-ja, 3 PD, LZHK 2 dhe Partia Uniteti Kombëtar 1. Ndërkohë, bashkia u fitua nga PS-ja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH