Aktualitet

I dënuar me 12 vite për prostitucion, shqiptari arrestohet sapo zbret nga avioni në Piza

Shkruar nga Liberale

Policia Kufitare në aeroportin Galileo të Pizës ka arrestuar një shqiptar i cili mbërriti përmes një fluturimi nga Tirana.

Mësohet se 50-vjeçari shqiptar ishte i dënuar me 12 vjet e gjysmë burg dhe me një gjobë prej 17 mijë euro.

Gjithashtu bëhet e ditur se akuzohet për prostitucion dhe ishte pjesë e grupit kriminal dhe rrëmbimit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH