Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 19 korrik 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 19 korrik 2023

DASHI

Kjo ditë fillon me shumë energji për t’u derdhur të gjithë në dashuri. Nga ana tjetër në punë duhet të përfundoni sa më shpejt një marrëveshje. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi. E papritura është pjesë e lojës.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 19 korrik 2023), dashuria nuk po ecën mirë kohët e fundit dhe ka pasur probleme me partnerin tuaj, por përpiquni të mos jeni gjithmonë shumë të ngurtë. Një lajm interesant po vjen në punë.

BINJAKËT

Nëse sapo keni takuar dikë të ri, mos e lini të largohet sepse mund të jetë personi i duhur. Në punë paraqiteni  mirë për bashkëpunime të reja. Do të jeni në gjendje të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë dhe të demonstroni se nga çfarë jeni krijuar.

GAFORRJA

Duhet të merrni një vendim sa më shpejt në dashuri dhe të ndaloni të mbani këmbën gjithmonë në dy këpucë. Në punë do merrni shumë propozime, prandaj vlerësojini ato me kujdes.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 19 korrik 2023), parajsa premton shumë mirë në dashuri, kështu që nëse jeni në një lidhje për një kohë të gjatë, mund të mendoni të jetoni së bashku ose të martoheni. Në punë, është më mirë të mos nxisni debatet e kota me shefat.

VIRGJËRESHA

Dëshira për qetësi në dashuri është e madhe ndaj nëse keni ndjenja për dikë, dilni përpara. Në punë ka disa pengesa të vogla por asgjë të pakapërcyeshme. Ndoshta dikush do të përpiqet të vendosë pengesa në ‘rrotat’ tuaja, por ju shkoni drejt në rrugën tuaj.

PESHORJA

Në dashuri është koha më e mirë për të bërë plane me partnerin. Në punë mbërrijnë propozime të reja bashkëpunimi që duhet t'i vlerësoni. Do të arrini të hiqni kënaqësi të mëdha.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 19 korrik 2023), nëse keni diçka për t'i thënë partnerit tuaj, duhet ta bëni menjëherë, sepse të qenit i sinqertë është gjithmonë zgjidhja më e mirë. Në punë, vini re se dikush do t'ju mashtrojë.

SHIGJETARI

Kjo është koha e duhur për të zyrtarizuar një marrëdhënie dhe në punë fillon një fazë e re shumë interesante me shumë lajme. Ndoshta do të jeni në gjendje të merrni një promovim ose një punë të re. Gjëja e rëndësishme është të demonstroni se jeni punonjës të shkëlqyer.

BRICJAPI

Në dashuri keni nevojë të madhe për stimuj të rinj, si dhe në punë. Ndryshime të mëdha po vijnë në jetën tuaj dhe duhet t'i prisni me krahë hapur. Mos kini frikë nga lajmet, sepse në të vërtetë shumë shpesh ato janë mundësi të shkëlqyera për sukses.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e mërkurë 19 korrik 2023), nëse ka dikë që ju pëlqen, duhet të dilni përpara. Sa për sferën e punës, vazhdo me kokën lart dhe lëri të qetë ata që flasin keq për ty.

PESHQIT

Dashuria po lulëzon, prandaj shijoni momentin. Në punë kërkoni një stabilitet më të madh kështu që keni filluar të shikoni përreth jush. Do të jeni në gjendje të merrni një kënaqësi të madhe dhe të kuptoni se në cilën rrugë po shkoni.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH