Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e martë 29 gusht 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e martë 29 gusht 2023

DASHI

Në dashuri po ndaleni: jo gjithçka shkon ashtu siç do të kishit dashur. Ndoshta nuk jeni të kënaqur me partnerin ose keni dyshime. Më mirë të flisni me njëri-tjetrin dhe të përpiqeni të sqaroni çdo dyshim dhe problem. Për sa i përket punës, do të ketë marrëveshje të ngushta që do të jenë vendimtare për të ardhmen.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 29 gusht 2023), nuk jeni më aq i zemëruar si më parë dhe kjo do të thotë se më në fund keni kaluar një zhgënjim të madh. Duhet ta duash veten dhe të mendosh më shumë për veten. Për sa i përket punës, një lajm i mirë vjen me rimëkëmbjen.

BINJAKËT

Doni të harroni një argument që ju bëri të vuani. Na jepni kohë dhe përpjekje. Për sa i përket punës, keni një forcë dhe autoritet që ju ka munguar prej disa kohësh. Më në fund ju keni treguar vlerën tuaj për ata që kanë rëndësi dhe tani dëshironi të korrni shpërblimet e angazhimit tuaj.

GAFORRJA

Në orët në vijim do t'ju duhet të sqaroni dashurinë tuaj. Nuk mund ta mbani këmbën në dy këpucë. Puna? Në punë nuk jeni shumë të përqendruar. Ndoshta nuk po merrni aq sa do të kishit dashur. Fakti është se ju jeni të demotivuar dhe të gjithë ata përreth jush e vënë re këtë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 29 gusht 2023), një person i veçantë do t'ju lejojë të afroheni më shumë me familjen tuaj. Nëse duhet të diskutoni me ata që ju rrethojnë, bëjeni tani sepse më vonë ndoshta nuk do të jetë momenti i duhur...

VIRGJËRESHA

Përfitoni nga këto ditë të mbetura të verës për të takuar njerëz të rinj. Sidomos nëse jeni beqarë, mund të takoni një shpirt binjak. Ose të paktën dikush që do t'ju bëjë të buzëqeshni dhe të dëshironi të dashuroni përsëri. Puna? Një lajm i mirë vjen.

PESHORJA

Dashuria nuk mund të mos lulëzojë në këto orë të fund gushtit. Nëse jeni beqarë mund të gjeni shpirtin tuaj binjak. Puna paraqitet gjithashtu pozitive, veçanërisht për ata që drejtojnë një biznes ao aktivitet tregtar.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 29 gusht 2023), duhet të pyesni më shumë veten, nuk ju mungojnë as ambicjet dhe as talenti. Për sa i përket punës, duhet të ekspozoheni më shumë. Bëjeni gjërat me qetësi.

SHIGJETARI

Me këtë hënë të favorshme, duhet të jeni më të guximshëm, të filloni të dilni, të ndërtoni diçka të veçantë. Për sa i përket punës, ka mundësi të shkëlqyera për rritje dhe zhvillim. Do të arrini gjëra të mëdha. Tregojuni të gjithëve karakterin tuaj. Guxim në punë!

BRICJAPI

Dikush në orët e mbetura të gushtit mund të kthehet të trokasë në derën tuaj, me shumë besim dhe entuziazëm. Për sa i përket punës, do të ketë diskutime me një koleg. Mundohuni të mbani gjithmonë një marrëdhënie konstruktive dhe të qetë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 29 gusht 2023), në orët në vijim do t'ju duhet të relaksoheni dhe të bëni paqe me partnerin, veçanërisht nëse diçka nuk po shkon siç duhet. Për sa i përket punës, vazhdoni me qetësi dhe me besimin e duhur për të arritur gjëra të mëdha.

PESHQIT

Hëna e favorshme ju lejon të dilni me partnerin tuaj, me dëshirën për të zbuluar gjëra të reja. Në punë, mos debatoni me klientët, përpiquni të kuptoni dhe gjeni një zgjidhje.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH