Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e enjte 7 dhjetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e enjte 7 dhjetor 2023

DASHI

Venusi disonant ftesa është për maturi. Në dashuri është koha për t'i kushtuar vëmendje të madhe. Mund të ketë keqkuptime të mëdha me partnerin. Në punë jeni të pavendosur për rrugën që duhet të ndiqni dhe nuk përjashtohet mundësia e rishikimit të kushteve të një marrëveshjeje. Por le të jetë koha për ndonjë përmirësim.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 7 dhjetor 2023), beqarët mund të kenë takime të shkëlqyera. Mund të përjetoni emocione të reja dhe interesante, emocione që nuk i keni ndjerë për një kohë të gjatë. Në punë nuk mungojnë idetë, është koha më e mirë për të demonstruar vlerën tuaj.

BINJAKËT

Në dashuri është një periudhë e turbullt, me dyshime dhe të panjohura të mëdha. Mundohuni të qëndroni larg polemikave, një ish mund të kthehet dhe kjo mund t'ju shqetësojë shumë. Jini të qartë në punë: cilat janë prioritetet tuaja reale? Jepini përparësi atyre.

GAFORRJA

Ditë me lëvizje të ngadalta. Mos u bëni të paduruar nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Në punë keni shumë projekte për të përfunduar. Mos hezitoni të kërkoni ndihmë nëse e kuptoni se nuk mund të vazhdoni me gjithçka dhe me të gjithë. Gjithmonë nevojitet një dorë, nuk je i gjithëdijshëm.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 7 dhjetor 2023), një ditë e shkëlqyer për ndjenjat. Mund të keni një takim vërtet të rëndësishëm. Në punë, megjithatë, nëse jeni në një moshë të pjekur, duhet të përballeni me disa shkresa të pakëndshme burokratike. A ka ardhur koha për të dalë në pension?

VIRGJËRESHA

Dita do jetë e turbullt. Mundohuni të mos tërhiqeni shumë, veçanërisht në dashuri. Ju e ndjeni se partneri juaj është shumë i largët dhe i ftohtë, dhe kjo ju bën të vuani. Flisni me njëri-tjetrin dhe përpiquni të sqaroheni. Në punë, nëse keni një negociatë në pritje, përcaktoni mirë kushtet e marrëveshjes.

PESHORJA

Niseni ditën në mënyrë aktive. Pasdite një telefonatë mund t'ju shqetësojë. Ndoshta një person me të cilin nuk prisje të dëgjoje, si një ish. Mundohuni të qëndroni të qetë. Në punë ndoshta do ketë një marrëveshje për rishikim. Jo çdo gjë po shkon sipas planit.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 7 dhjetor 2023), përpiquni të mos i shtyni shumë vendimet në dashuri. Mund të lëndoni ndjenjat e partnerit tuaj dhe nuk ia vlen. Rimëkëmbja në ditët në vijim. Në punë keni nevojë për garanci më të mëdha por bëni kujdes dhe mos bëni hapa fals.

SHIGJETARI

Më në fund keni një avantazh dhe kjo duket. Keni gjetur përsëri qetësinë dhe kjo gjendje shpirtërore gjithashtu kumbon pozitivisht me ndjenjat tuaja. Në punë keni shumë ide brilante: çojini përpara dhe mbrojini, nëse besoni vërtet në to. Ngrihuni për veten tuaj.

BRICJAPI

Qiell i shkëlqyer sidomos për beqarët, mund të bëni takime të reja emocionuese. Nëse ka dikë që ju pëlqen, pse nuk dilni përpara? Çfarë keni për të humbur? Në punë keni aftësi të mira veprimi dhe intuitë, përpiquni t'i kanalizoni në projekte që do të jenë të vlefshme në të ardhmen.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 7 dhjetor 2023), dashuria është protagonistja absolute e jetës suaj. Beqarët janë të favorizuar, pasi mund të gjejnë shpirtin binjak. Në punë ndihet dëshira për të ndryshuar, jeni të lodhur nga e njëjta rutinë e vjetër. Mundësitë nuk do të vonojnë të vijnë.

PESHQIT

Ata që janë beqarë mund të shikojnë përreth me entuziazëm. Një qiell që ju fton të zgjeroni rrethin tuaj të kontakteve. Në punë, përpiquni t'i bëni gjërat me qetësi pa e çuar lakun në fyt. Jepini vetes prioritete dhe fokusohuni në gjërat vërtet të rëndësishme, duke lënë jashtë pjesën tjetër.

Liberale.al

Poll
SHQIPENGLISH