Aktualitet

Grabitet marketi në Librazhd, Policia jep detajet

Shkruar nga Liberale
Grabitet marketi në Librazhd, Policia jep detajet

Një market në pronësi të shtetasve A.K., dhe B.Q. në Librazhd janë vjedhur gjatë natës. Policia bën me dije se janë vjedhur 55 000 lekë dhe disa steka me cigare të markave të ndryshme.

Njoftimi i policisë Librazhd:

Gjatë natës në qytetin e Librazhdit, në marketin në pronësi të shtetasve A.K., dhe B.Q., persona ende të paidentifikuar ka vjedhur rreth 55 000 lekë dhe steka me cigare të markave të ndryshme.

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH