Aktualitet

Gjendet një trup i pajetë në Vaun e Dejës, policia jep detaje

Shkruar nga Liberale
Gjendet një trup i pajetë në Vaun e Dejës, policia jep

Trupi i pajetë i një 55 vjeçari është gjetur pasditen e sotme në Vaun e Dejës. Sipas informacioneve të para nga vendngjarja, ai është identifikuar si N. SH nga fshati Shkjezë i Vaut të Dejës.

Policia dhe grupi i hetimit kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë nisur punën për zbardhjen e shkaqeve që kanë çuar në vdekjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Më datë 08.06.2020, ora 19:20, në fshatin Shkjezë, Vau i Dejës, është gjetur pa shenja jete, në rrugë shtetasi N. Sh. 55 vjeç, banues në Shkjezë.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune në trupin e viktimës dhe dyshohet për vdekje natyrale.

Veprimet po kryhen me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje./

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH