Showbiz

Gerard Pique tregon edhe një herë tjetër se është një 'kukull': E dashura zgjedh rrobat e mia

Shkruar nga Liberale

Gerard Pique po jeton tashmë lirshëm dashurinë e tij me Clara Kia. Ish-futbollisti i Barcelonës u nda nga Shakira gjatë vitit 2022 pas akuzave për tradhti, por publiku i këngëtarit nuk e la të shijonte dashurinë e re,.

Ai mori shumë mesazhe negative, për shkak të tradhtisë së tij në kurriz të këngëtares kolumbiane, ku Clara Kia ishte “guri i skandalit”, gjë që e bëri atë veçanërisht të mospëlqyer në media.

Mirëpo gjërat janë qetësuar dhe tashmë çifti mund të shijojë dashurinë e tyre. Gerard Pique në një bisedë në transmetim me gazetarin spanjoll, Ibay Lanos, iu referua marrëdhënies së tij me Clara Kia dhe deklaroi se ai ishte “kukulla” e saj.

“E pranoj, unë jam një kukull. E vërteta është që unë shkoj në pazar me të dashurën time dhe ajo më zgjedh ato”, tha futbollisti.

Ai gjithashtu nuk hezitoi t'i referohej Shakirës, ​​duke thënë se ajo ishte personi më i famshëm në botë që kishte në mjedisin e tij. “Do të thosha se Shakira ishte ndoshta partneri im dhe kontakti im më i famshëm”, tha ai, duke veçuar Cristiano Ronaldon.

Intervista e tij vjen pak ditë pas daljes së parë të përbashkët publike të Pique me Clara Kia në rrugët e Barcelonës.

Dyshja u panë duke ecur dorë për dore, ndërsa një paparac i ndoqi për të bërë disa pyetje. Në fakt, një gazetar dëgjohet duke pyetur Piquen për sulmet e ankthit që thuhet se ka pasur Clara dhe ajo u dërgua në spital. “Një sulm ankthi? Po pyesni për një sulm ankthi? Kjo lloj gjëje është e ndërlikuar. Ju lutem, me të vërtetë”, i tha Gerard Pique gazetarit të 'Europa Press' duke qeshur.

Më pas ai mohoi se e dashura e tij të kishte ditëlindjen më 7 shkurt. "Çfarë po thua? Nesër është 7 shkurt, por e keni gabim. Mirë që ju pyesni," tha ai./Liberale.al

https://youtu.be/wz8VqRXG6Ns

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH