Showbiz

Gazetarja i pyet për dasmën, ja si përgjigjen Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo

Shkruar nga Liberale
Gazetarja i pyet për dasmën, ja si përgjigjen Georgina Rodriguez

Gazetarja e programit "Telecinco" ka biseduar me Georgina Rodriguezin dhe e ka pyetur për thashethemet rreth lidhjes së saj me Cristiano Ronaldon.

“Sigurisht që jo”, iu përgjigj troç ajo, madje pak e inatosur nga pyetjet e vazhdueshme për këtë temë.

Por, gazetarja nuk u ndal me kaq dhe e pyeti për mundësinë e një dasme.

“Sigurisht”, tha Georgina, gjë që e konfirmoi edhe Cristiano, i cili i qëndronte pranë, duke theksuar: “Një ditë me siguri”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH