Showbiz

Foto/ Nevina Shtyllës i ndodh e papritura, do t'ju shkrijë së qeshuri

Shkruar nga Liberale
Foto/ Nevina Shtyllës i ndodh e papritura, do t'ju shkrijë

Moderatorja Nevina Shtylla na ka treguar një situatë vërtet të habitshme që i ndodhi.

Ajo kishte lënë makinën në parkim dhe kur kthehet, sipër saj gjen një mace të zezë e cila nuk lëvizte aspak nga vendi.

Edhe kur Nevina tentoi të ndezë makinën dhe të lëvizë, macja nuk luajti aspak. Ajo as nuk u tremb dhe as nuk u zgjua prej gjumit./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1090309,1090310,1090311"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH