Showbiz

Foto/ Kush është banorja e re që do bëhet pjesë e BBV

Shkruar nga Liberale

Eva Alikaj do t'i bashkohet sot shtëpisë së Big Brother Vip. Banorëve iu është kërkuar që të mësojnë “Vëllai i Madh” të mësojnë disa pjesë nga komedia “Pallati 176”.

Burime për Anabel.al kanë zbuluar se aty Eva do të surprizojë banorët dhe do të jetë konkurrentja më e re e spektaklit.

Aktorja e ka treguar dhe më parë se kishte menduar që të bëhej pjesë e “Big Brother VIP”.

“Unë në fakt kisha ndërmend të futesha. Paçka se më thanë që të mos futesha unë bëj atë që më thotë mendja ime", tregoi Eva asokohe në “Goca dhe Gra”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH