Life Style

Foto/ Ç’po ndodh? Bella Hadid i jep urdhër Dua Lipës

               Publikuar në : 15:07 - 31/10/19 liberale

Këngëtarja Dua Lipa i është kthyer aktivitetit në rrjete sociale dhe ka postuar një foto me look-un e ri, flokë bjonde e poshtë tyre ngjyrë të zeza.

Këtë look duket se kunata e saj Bella Hadid e adhuron. Modelja ‘e acaruar’ ka shkruar në foton e Duas: “Këto flokë!!! Ndalo tani”.

Dua nuk i ka kthyer përgjigje kunatës, por komenti i Bellas ka tërhequr shumë vëmendje dhe kanë nisur replikat nga ndjekësit. /Gazeta Liberale

Tags: , , , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back