Globi

Foto/ Burri shfaqet nudo në çatinë e banesës, banorët lajmërojnë policinë

Shkruar nga Liberale

Pamjet vijnë nga Turqia. Në këto ditë përvëluese korriku, një burrë ka gjetur si shpëtim shfaqjen nudo. Ai është filmuar duke bërë banjo dielli në çatinë enjë pallati 3-katësh në lagjen Cedidiye, në Düzce.

Përpjekja e burrit për t'u ngjitur në çati ka rezultuar e paefektshme, pasi nuk iu ka shpëtuar syrit të fqinjëve. Menjëherë ata kanë lajmëruar policinë, të cilët nuk kanë vonuar shumv dhe janë shfaqur në vendngjarje.

Personi sapo ka dëgjuar sirenën e ekipit të policisë është hedhur nga çatia dhe është larguar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH