Showbiz

FIFI i hakërrehet ndjekësit që vuri bast the ia tha se nuk e ka të gjatë me bashkëshortin e saj

Shkruar nga Liberale

Fifi kohë pas kohe gjen gjithnjë momente për të bashkëbiseduar me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. 

Së fundmi ajo ka sqaruar shumë pjesë, të ndërlidhura kryesisht me epitetin nënë.

Këngëtarja ka treguar se ka kryer lindje natyrale dhe për më tepër ka sqaruar emrin e të birit, i cili ka kuptimin ‘Zot i maleve’. 

Por, dikush s’ka qenë i interesuar për pyetje por një koment. 

Një nga ndjekësit (anonim) ka vënë bast që nuk e ka të gjatë me Adisin, bashkëshortin e saj. 

E bindur për të kundërtën, Fifi është tallur pak nën mbishkrimin ‘Bona llaf bona’.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH