Aktualitet

Fatos Nano mbush 69 vjeç, Luan Rama e uron me foton e veçantë

Shkruar nga Liberale
Fatos Nano mbush 69 vjeç, Luan Rama e uron me foton e veçantë

Luan Rama i ka uruar 69-vjetorin e lindjes ish-kryeministrit të Shqipërisë, Fatos Nanos.

Ish-nënkryetari i LSI e uron me një ‘Gëzuar’ Nanos, por duke theksuar se nuk mjafton fjala për të sjellë përmasën e urimit për një mik.

Gjithashtu Luan Rama i uron Nanos të jetë të gjatë, shëndet dhe të festojë një shekull ditëlindje.

STATUSI NGA LUAN RAMA

PËR FATOS NANON,

NË DITËN E LINDJES…

Gëzuar, edhe pse nuk mjafton asnjëherë kjo fjalë për të sjellë përmasën e vërtetë të urimit dhe mirënjohjen për një mik!

Qofsh jetëgjatë e shëndetmirë,

dhe festofsh një shekull ditëlindje!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH