Showbiz

Eni Vasili bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë 2 vajza binjake

Shkruar nga Liberale
Eni Vasili bëhet nënë për herë të parë, sjell

Moderatorja e njohur, Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza binjake.

Lajmi është bërë i ditur nga media rozë “Prive”, e cila shkruan ndër të tjera, se moderatorja dhe dy binjaket janë në gjendje shëndetësore shumë të mirë. Vasili më herët, ka zbuluar dhe emrat e dy vogëlusheve të saj. Emrat e vendosur kanë një domethënie.

Sofi, është emri i gjyshes së bashkëshortit të moderators dhe Nikol, emri i babait të saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH