Showbiz

Eneda tregon ç'ndodhi me Fifin pas "Këngës Magjike"

Shkruar nga Liberale
Eneda tregon ç'ndodhi me Fifin pas "Këngës

Pas "Këngës Magjike" u përhapën thashetheme se Eneda dhe Fifi e kishin prishur miqësinë mes tyre dhe shkak u bë fakti që të dyja ndaluan së ndjekuri njëra-tjetrën në "Instagram".

E ftuar mbrëmjen e sotme në "Soiree", Eneda tha se kjo nuk është e vërtetë.

"Unë po them që asgjë nga këto nuk është e vërtetë. Unë dhe Fifi bëmë party, after-party dhe after-after-party dhe të nesërmen u zgjuam shumë vonë. Jemi shumë cool me njëra-tjetrën", u shpreh Eneda./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH