Aktualitet

Emri/ 51 vjeçari në Vlorë humb jetën pasi goditet me grusht

Shkruar nga Liberale
Emri/ 51 vjeçari në Vlorë humb jetën pasi goditet me

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një 51-vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti të çastit.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se Armando Memshani ka humbur jetën pasi është goditur me grusht nga një tjetër person.

Ngjarja ka nodhur parnë Gjykatës së Shkallës së Parë në Vlorë, në ambientet e një kancelarie.

Bëhet me dije se viktima është konfliktuar me dy persona të tjerë, të cilët e kanë goditur dhe 51-vjeç ka humbur jetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH