Aktualitet

Emrat/ Kush janë dy deputetët që i bashkohen Kuvendit Kombëtar të PD-së

Shkruar nga Liberale
Emrat/ Kush janë dy deputetët që i bashkohen Kuvendit

Dy deputetë i janë bashkuar Kuvendit Kombëtar të PD-së, Ina Zhupa dhe kolegu i saj i qarkut të Beratit, Kasem Mahmutaj.

Zhupa preferoi të jepte dhe një prononcim për mediat para se të hynte në Kuvendin e PD-së.

Ndërkohë që Mahmutaj u pa brenda sallës së Pallatit të Kongreseve.

Në Kuvendin e PD u rikthyen edhe shumë figura të vjetra të kësaj partie që ishin larguar pas debateve këto vitet e fundit mes demokratëve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH