Aktualitet

Emrat/ Dy të vdekur brenda dy ditësh në burgun e Shënkollit në Lezhë, enigmë arsyet

Shkruar nga Liberale
Emrat/ Dy të vdekur brenda dy ditësh në burgun e Shënkollit

Një tjetër i burgosur ka ndërruar jetë në burgun e Shënkollit në Lezhë. Gëzim Qepa 49-vjeç ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta.

Mësohet se viktima ishte i dënuar për grabitje dhe ishte i lindur në Berat.

Kjo është vdekja e dytë brenda dy ditësh në burgun e Shënkollit. Ditën e djeshme një tjetër i burgosur ndërroi jetë. 55-vjeçari Azem Dauti u dërgua pa shenja jete në spital.

Trupi pritet që t’i nënshtrohet një ekspertizë mjeko-ligjore për përcaktimin e shkakun e vdekjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH