Showbiz

Efi reagon për herë të parë pas eliminimit të papritur: Unë duhet të isha finaliste

Shkruar nga Liberale
Efi reagon për herë të parë pas eliminimit të papritur:

Efi ishte e eliminuara e radhës mbrëmjen e djeshme në Big Brother Vip pas nominimit nga Dea e cila kishte fituar provën e javës.

Mes Luizit, Kiarës dhe Efit, doli kjo e fundit edhe pse shihej si një lojtare e fortë.

Ronaldo: Dhe ja ku jemi me finalisten e mbetur në tentativë

Efi: Unë duhet të isha finaliste por ashtu ndodhi një keqkuptim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH