Aktualitet

E rëndë në Tiranë, e moshuara hidhet nga pallati në ‘Don Bosko’

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Tiranë, e moshuara hidhet nga pallati në

Nje e moshuar i ka dhene fund jetes duke u vetehedhur nga pallati ku jetonte. Ngjarja ndodhi rreth orës 07:50, në “Don Bosko”.

NJOFTIMI I POLICISE

Me datë 08.01.2022, rreth orës 07:50, në “Don Bosko”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, shtetasja D. L., 84 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH