Aktualitet

E rëndë në Skrapar/ Var veten në kasollen e bagëtive 55-vjeçari, detajet e para

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Skrapar/ Var veten në kasollen e bagëtive

Var veten në kasollen e bagëtive 55-vjeçari nga Skrapari Veri Zaimi. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Usti, në fshatin Valë.

Mësohet se viktima vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Një 55-vjeçar nga fshati Valë në Skrapar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur me litar. Mësohet se Veri Zaimi kishte lidhur një litar në pemën e ullirit, ngjitur me kasollen e bagëtive dhe më pas kishte varur veten.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH