Aktualitet

E rëndë, gjendet i pajetë 31- vjeçari në Has, dyshimet e para

Shkruar nga Liberale
E rëndë, gjendet i pajetë 31- vjeçari në Has,

Një person është gjetur i pajetë nga familjarët mbrëmjen e sotme në banesën e tij në fshatin Pla, Has.

Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se 31-vjeçari me inicialet P. P., dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu.

Ende nuk dihen rrethanat dhe motivi i ngjarjes, ndërkohë grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon hetimet për përcaktimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje të rëndë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH