Aktualitet

E rëndë/ 24-vjeçari vret me thikë babanë

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ 24-vjeçari vret me thikë babanë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë, pasi një 24-vjeçar nga Siria vrau me thikë babanë e tij 57-vjeçar.

Ndërkohë mediat shkruajnë: “Një i ri vrau babanë e tij me thikë, me një historik të rëndua në klinika psikiatrike,” duke e cilësuar ngjarjes si një dramë brenda familjes.

Sipas një burimi policor, i riu “vrau babanë e tij me thikë” përpara se ai “të kapej dhe të neutralizohej nga vëllezërit e tij”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH