Aktualitet

E moshuara i jep fund jetës, hidhet nga kati i 5-të i pallatit

Shkruar nga Liberale
E moshuara i jep fund jetës, hidhet nga kati i 5-të i pallatit

Një moshuar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike në Tiranë. Policia thotë se ajo është vetëhedhur nga kati i 5-të i pallatit, ndërsa shkakqet pritet të zbardhen.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.09.2020, rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit ku banon shtetësja B.K., 60 vjeçe dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasja B.K, vuante nga probleme të shendetit mendor.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH