Aktualitet

Durrës, vihen qëllimisht lëndë plasëse, shpërthen një shtëpi

Shkruar nga Liberale
Durrës, vihen qëllimisht lëndë plasëse, shpërthen

Shpërthen në Durrës në fshatin Rade një banesë në të cilën ishte vendosur lëndë plasëse fatmirësisht  ka shkaktuar vetëm dëme materiale nuk ka të lënduar.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Vijon../Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH