Life Style

Dua Lipa shtatzënë? Ja pse dyshuan të gjithë

               Publikuar në : 15:50 - 14/01/21 liberale

Të gjithë po mendojnë se Dua Lipa është shtatzënë pas veprimit të fundit që ka bërë këngëtarja me origjinë shqiptare.

Dua ka postuar dy foto nga pushimet në Meksikë ku shfaqet veshur me një fustan jeshil dhe i ka shoqëruar dy postimet me figurën e një biberoni me qumësht, një arushi dhe një fëmije si engjëll.

<
>
-640-0-6000408a34def -640-0-6000408a063fd

Menjëherë fansat kanë nisur të dyshojnë se Dua është shtatzënë dhe me këto postime po jep shenja në publik.

“Oh Zot një bebe”, komenton një fans. “Ajo është shtatzënë?”, pyet një tjetër.

“Jam i vetmi që mendoj se ajo mund të jetë shtatzënë”, shkruan një tjetër fans.

<
>
-640-0-60004089c2ff3 -640-0-600040898b889

Pas këtyre komenteve Dua është penduar dhe i ka fshirë emojit duke e lënë fotot pa asnjë përshkrim, gjë që i ka shtuar edhe më shumë dyshimet për një shtatzëni të mundshme.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back