Showbiz

Dua Lipa shfaqet me të dashurin e ri, fotot e tyre bëjnë xhiron e rrjetit

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, dhe i dashuri i saj i ri, Romain Gavras, u shfaqën së fundmi shumë të dashuruar teksa bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq në Festivalin e 76-të të Filmit në Kanë.

Ylli i muzikës pop konfirmoi në mars se ishte në lidhje me regjisorin 41-vjeçar. Çifti deri më tani e ka mbajtur marrëdhënien shumë private.

Këngëtarja 27-vjeçare kishte veshur një fustan të zi nga Celine nga Hedi Slimane, i zbukuruar me disa prerje ovale për të ekspozuar hiret e këngëtares dhe i kompletuar me një të çarë të lartë.

Ndërkohë Romain kishte veshur një kostum të zi, por e gjithë vëmendja e tij ishte tek e dashura e tij, pasi ai nuk mund t’i hiqte sytë nga ajo. Kujtojmë që Romain Gavras ka qenë dikur edhe i dashuri i Rita Ora-s. Rikujtojmë, se Lipa dukej fiks si një princeshë teksa mbërriti para pak ditësh në Met Gala me një fustan të markës Chanel të shoqëruar me një gjerdan diamanti 100 karatësh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH