Life Style

Dua Lipa shënon një tjetër sukses me “Future Nostalgia”

               Publikuar në : 17:45 - 03/05/21 liberale

Sukseset përgjatë vitit të fundit për Dua Lipën kanë qenë të shumta. Oguri që i dha një famë të jashtëzakonshme ishte pikërisht dhe albumi “Future Nostalgia”, që përpos faktit se u publikua në një periudhë të vështirë për botën, në fillim të pandemisë, arriti të bënte jehonë dhe të klasifikohej si ndër më të mirët.

Dua ka lënë pas kështu “After Hours”, albumin e suksesshëm të artistit kanadez, The Weeknd. Sakaq, kujtojmë që Dua është nominuar për katër kategori në eventin “Billboard Music Awards” për “100 artistët më të mirë”, “Këngën më të mirë radio”, “Artisten më këngën më të mirë në radio” dhe “Artisten më të mirë femër”.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back