Aktualitet

"Do na mungosh bab,"/ U ekzekutua brenda biznesit të tij, vajza e Ardian Nikulajt poston videon prekëse të të atit

Shkruar nga Liberale
"Do na mungosh bab,"/ U ekzekutua brenda biznesit të tij, vajza e

Vajza e biznesmenit të njohur në Lezhë, Ardian Nikulaj, që u ekzekutua ditë më parë brenda biznesit të tij në Shëngjin, ka publikuar një video prekëse të të atit.

Në rrjetin social TikTok, Gleida Nikulaj ka ndarë me ndjekësit e saj një video nga 50-vjetori i Ardianit.

Ky i fundit me tortën përpara duket i rrethuar nga njerëzit e afërm dhe familjarët e tij, të cilët i përshëndet me dorë.

"Fly high beautiful angel, do na mungosh bab," shkruan Gleida.

https://www.tiktok.com/@gleida.nikulaj/video/7225590543105920262?is_from_webapp=1&sender_device=pc

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH