Showbiz

"Do flirtoj derisa ta bëj gjak të kuq", Dea u rrëfen banorëve planin kundër Kristit

Shkruar nga Liberale
"Do flirtoj derisa ta bëj gjak të kuq", Dea u rrëfen

Kristi  e akuzoi Dean se ka flirtuar me të, por ajo e mohoi.

Pas akuzave të Kristit, duke folur me Bledin dhe banorët e tjerë, ajo tha se do flirtojë vërtetë me Kristin, derisa ai të bëhet “flakë” i kuq.

"E di ça them, të shkoj të flirtoj njëherë vërtet me të, të bëhet gjak i kuq dhe ta shohi ai", tha Dea.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH