Aktualitet

Dhunonte dhe përndiqte të dashurën, arrestohet 23-vjeçari nga Vlora

Shkruar nga Liberale
Dhunonte dhe përndiqte të dashurën, arrestohet 23-vjeçari

Një 23-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës, pasi akuzohet se ka përndjekur dhe ushtruar dhunë ndaj të dashurës së tij.

Sipas policisë pas hekurave përfundoi shtetasi me inicialet S. K., banues në Vlorë, i cili u kap në lagjen “Osmën Haxhiu”.

Mësohet se pas hetimeve të kryera ka rezultuar se i riu ka përndjekur dhe ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj të dashurës së tij 19-vjeçare. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH