Aktualitet

Detaje/ Dy persona me motor qëlluan me armë 45-vjeçarin në Milot

Shkruar nga Liberale
Detaje/ Dy persona me motor qëlluan me armë 45-vjeçarin në

Zbardhen detaje të reja nga plagosja e Ylli Ibrahimit në Milot të Lezhës. Mësohet se 45-vjeçari është qëlluar nga dy persona me motor.

Ai është qëlluar me armë zjarri dhe është dërguar me urgjencë drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme teksa duket qartë se tashmë bëhet fjalë për një atentat dhe jo ngjarje aksidentale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH