Kryesore

Deputeti i AAK-së rezulton pozitiv me Covid-19

               Publikuar në : 20:18 - 11/07/20 liberale

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Rasim Selmanaj ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Deputetei përmes njnë postimi në rrjetin social facebook, ka dhënë lajmin se është infektuar me koronavirus.

Në reagimin e tij shkruan se prej pesë ditësh është i infektuar me koronavirus, por fatmirësisht është në gjendje të mirë shëndetsore.

Postimi i plotë:

Qytetarë të nderuar!

Dje nga një kolege deputete pasi kishte pyetur per rezultatin tim, dikush nga laboratori i kishte thënë se jam negativ. Por si duket informata ka qen per testin e dy korrikut!

Para pak qasteve më thirren nga instituti dhe me njoftuan se kam rezultuar pozitiv!

Tash e pesë ditë jam me simptome të lehta. Vazhdoj të ndjehem mirë! Besoi se do ta kaloi edhe këtë sfidë!

Nga sot jam në vetëizolim!

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back