Aktualitet

Ç'ka ndodhur te Unaza e Re? Policia shoqëron disa banorë

Shkruar nga Liberale
Ç'ka ndodhur te Unaza e Re? Policia shoqëron disa banorë

Banorët e Unazës së Re thonë se janë shoqëruar në polici disa nga protetuesit të cilët dalin çdo ditë dhe bllokojnë rrugën në shenjë proteste kundër prishjes së shtëpive dhe biznesve të tyre.

“Banorët e Unazës së Re njoftuan se janë shoqëruar ne polici disa nga zërat kryesore të protestës. Edhe ne keto momente policia eshte atje, ndersa grate po mblidhen tek vendi i protestes. Ftojme median te raportoje nga vendngjarja”, raporton PD. /Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH