Showbiz

Çfarë tha në media Alex Rodriguez para se Jennifer Lopez të martohej me Ben Affleck

Shkruar nga Liberale
Çfarë tha në media Alex Rodriguez para se Jennifer Lopez

Alex Rodriguez është pyetur së fundmi për marrëdhënien e tij me Jennifer Lopez. Rodriguez tha se nuk ishte penduar, duke shtuar, ata kishin kaluar një periudhë të mirë bashkë.

“Më e rëndësishmja, ne gjithmonë i vendosim fëmijët përpara dhe në qendër në çdo gjë që bëjmë. Ajo është njeriu më i talentuar që kam njohur ndonjëherë. Dhe mendoj se ajo është interpretuesja më e mirë”, është shprehur ai.

Kur ishin bashkë, dyshja shiheshin shpesh në shoqërinë e fëmijëve të tyre nga marrëdhëniet e mëparshme. Sa i përket jetës pas ndarjes nga Lopez-i, Rodriguez tha se, nuk ka qenë kurrë më i shëndetshëm, më i lumtur dhe më mirënjohës. /Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH