Showbiz

Luiz Ejli ka një kërkesë të fundit para dasmës me Kiarën, por dashuria e tij vihet në 'provë'

Shkruar nga Liberale
Luiz Ejli ka një kërkesë të fundit para dasmës me

Dashuria që shfaqi Luiz Ejli dhe drama që e shoqëroi këto ditë,  bëri për vete shumë ndjekës të këtij “Reality-show”, që pati edhe një fund të lumtur.

Luiz Ejli dhe Kiara Tito zyrtarizuar lidhjen e tyre me një puthje gjatë një loje të organizuar në shtëpinë e BBV.

Ata duhet të organizonin një dasmë dhe çifti i përzgjedhur ishte Luizi e Kiara.

Ndërkohë banorët e tjerë do të luanin rolin e familjarëve të tyre. Pas shkëmbimit të “betimeve”, këngëtari dhe moderatorja u puthën. Por Luiz Ejlli ka edhe një kërkesë të fundit pas “martesës” me Kiarën, që në shtëpinë e BBV të vijë një nga familjarët e saj.

“Kam bërë kërkesën e fundit, vëllai, babai ose mami i Kiarës të vijë këtu t’i takoj. Jo për vete, por për Kiarën. Nëse vjen i ati do ta takoj”, tha ai.

Por nga tjetër, ai është vënë para një prove shumë të fortë. - “Nëse fitoj Kiarën, unë do lë cigaren!”. Kjo deklaratë e Luizit e ka vënë atë para provës, pasi shumë që kanë dyshuar në historinë e tyre, thonë se do ta besojnë, vetëm nëse këngëtari lë cigaren

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH