Showbiz

Bujar Qamili: Ja pse nuk largohem asnjëherë nga Shkodra

Shkruar nga Liberale
Bujar Qamili: Ja pse nuk largohem asnjëherë nga Shkodra

Këngëtari Bujar Qamili, i ftuar në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” rrëfeu arsyen se pse nuk largohet asnjëherë nga Shkodra.

Këngëtari tha se, gjatë viteve '90 i kishin ofruar për të jetuar në Australi, por nuk kishte pranuar.

“Shkodra për mua është krenari. Nuk mund ta lë për një vend më të mirë që është në Evropë. Në ’94, ka qenë një shoqatë e kishës në Australi, dhe më thanë rri për komunitetin këtu sa herë që të kemi koncerte. Nuk e kam pranuar. Nuk e lashë gjallë”, tha ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH