Bota

Valë stuhish dhe shira të rrëmbyeshëm përfshijnë Emiratet e Bashkuara (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Valë stuhish dhe shira të rrëmbyeshëm përfshijnë

Një valë e re stuhish dhe shira të rrëmbyeshëm kanë 'pushtuar' pjesën më të madhe të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Si pasojë e motit të keq rrugët janë të përmbytura, siç shihet edhe nga videot që qarkullojnë në mediat sociale.

Autoritetet e Dubait u bëjnë thirrje banorëve të qëndrojnë brenda dhe të mos lëvizin.

 

 

 

Poll
SHQIPENGLISH